Аромадифузор з паличками

Аромадифузори для дому

Незважаючи на простоту, Аромадіффузори для будинку додає відмінний штрих в будь-яку кімнату. Більш того, наші ароматичні дифузори бувають різних форм і розмірів, а це значить, що ще простіше знайти ідеальний варіант для вашої кімнати.
Якщо ви ще не пробували один з наших очеретяних дифузорів, ми надаєм розкішну можливість купити Аромадіффузори в Києві з доставкою в будь-який регіон України.


Аромадіффузори дорогий і дешевий - в чому різниця?


Натуральні і штучні аромати для нашого нюху будуть здаватися однаковими. Але це не так, вони завжди відрізняються. Навіть за умови однотонності ароматів в парфумерії з синтетичним запахом присутній тільки аромат.

У ароматах з натуральними компонентами є терапевтичний ефект, який сприятливо впливає на організм людини. Кожен дифузор ароматичний володіє специфічними характеристиками для розслаблення або, навпаки, підйому енергії.
Що таке дифузор з паличками, як він працює?
Очеретяні Аромадіффузори - найпопулярніша тенденція в світі ароматів для будинку. Очерет з ротанга вставляється в скляну пляшку або скляну банку з ароматизованим маслом Аромадіффузори. Вам буде достатньо купити палички для дифузора з вподобаним запахом, щоб ваш будинок пахнув.

Кожен очерет з ротанга містить близько 20 каналів, які проходять по всій довжині очерету. Ці канали вбирають арома масла, який далі випаровуються природним чином в повітря, залишаючи в вашому домі чудовий запах!
Як користуватися дифузором з паличками? На відміну від свічок, очеретяні дифузори:
не містять полум'я;
не вимагають нагрівання;
природним чином розсіюють запах в повітрі.

Відсутність полум'я означає відсутність сажі і ризик загоряння! Це робить дифузор для будинку з паличками більш безпечним для вашого будинку, офісу, салону і т.д.


Чи можу я використовувати мої ротангові палички?


Ні. Як тільки ротангові палички були використані для певного запаху, ви не можете використовувати їх для іншого запаху. Аромат, який вже вбрався в очерет, змішається з новим запахом і може привести до небажаних сполученням ароматів.

Ви можете купити ароматичні палички з переходом на новий аромат. Просто замініть запах новими паличками, щоб запах знову почав поширюватися! Ви можете знайти повний опис для кожного з наших ароматів, відвідавши нашу сторінку прямо тут. Ми також відправляємо тестера, щоб ви могли підібрати необхідний букет перед покупкою.

аромадиффузор для дома с палочками

 

На який час вистачає аромату?


Очеретяні Аромадіффузори, як правило. служать від 3 до 36 місяців в залежності від обсягу дифузора. І протягом цього часу випромінюють постійний аромат. Щоб купити ароматичні палички пахощі, досить зв'язатися з нашими консультантами.
Є багато факторів, які впливають на термін служби масла. Вентилятори, вологість, кондиціонер, опалення, закриті або відкриті двері, осушувачі повітря і т.д. Однак, як правило, наші дифузори для будинку об'ємом 100 мл працюють приблизно 3-4 місяці, а моделі об'ємом 200-250 мл прослужать приблизно 5-6 місяців.


Для повноцінної дифузії дуже важливо підбирати аромаддіфузор, орієнтуючись на загальну площу приміщення:

100 ml - 5 - 15 м.кв.
250 ml - 20 - 30 м.кв.
500 ml - 40 - 50 м.кв.
1000ml - 50 - 75 м.кв.
2500ml - 75 - 100 м.кв.
3000ml - 100- 120 м.кв.

Як часто необхідно перевертати палички?


Всякий раз, коли ви помічаєте, що запах трохи згасає, або вам потрібно додатково посилити аромат. Ми рекомендуємо перевертаємо палички приблизно раз в тиждень. Не знаєте, де купити ароматичні палички в Києві? Наш магазин представляє шикарну гаму ароматів для найвишуканіших смаків.

Мій аромат занадто інтенсивний для мене. Що я можу зробити?


Якщо ви виявите, що аромат, що випромінюється Аромадіффузори, занадто сильний, просто видаліть частину паличок. Чим менше паличок у вас в дифузорі, тим повільніше масло буде розсіюватися по всій кімнаті. Оскільки формула розроблена для оптимального всмоктування, ми не рекомендуємо додавати що-небудь додатково.