Опис бренду парфумерії Christian Dior

Christian Dior (Крістіан Діор) чоловіча та жіноча парфумерія.

Бренд парфумів Christian Dior (Діор) представлений 241 ароматами в нашій енциклопедії.

Christian Dior - це марка з історією. Найраніший аромат цього бренду в нашій енциклопедії створений в 1947 році, останній - в 2020-м.

Christian Dior працювали з такими парфумерами, як:

Edmond Roudnitska, Beatrice Piquet, Guy Robert, Paul Vacher, Pierre Bourdon, Maurice Roger, Max Gavarry, Domitille Michalon Bertier, Jacques На жаль, в 1957 році маестро помер від серцевої недостатності. Після смерті Діора, провідним модельєром Будинку моди стає Ів Сен-Лоран. Сьогодні духи Діор і чоловічі і жіночі користуються особливою популярністю у шанувальників парфумерії високої якості. Аромат парфумів Крістіан Діор символізують високий статус людини, яка воліє цю парфумерію в громадському житті. Через величезної кількості підробленого товару, присутнього на ринку парфумерної індустрії, багато людей задаються питанням: де купити Діор в Москві?Відсутність грошей і спеціальності, змусило Діора знову почати малювати. Тоді перші ескізи його капелюшків були куплені газетою «Фігаро». Молода людина починає співпрацювати з газетами і журналами, створюючи авторські наряди. Далі кар'єра Christian Dior рухалася тільки в гору. Крім модельерного мистецтва в 1942 році Діор захоплюється створенням ароматів.

Перші духи Christian Dior виставляються на суд громадськості 1947 році. Туалетна вода Діор дуже полюбилася шанувальникам парфумерії та відгуки про Dior швидко розлітаються по всьому світу.ДІгноруючи бажання Крістіана Діора займатися образотворчим мистецтвом, батьки віддають хлопчика в школу політики. Однак через кілька років він йде з цієї сфери і відкриває свою картинну галерею.

Там він продає картини антикварного мистецтва. У 1931 році Крістіан Діор втратив матір. Батько хлопчика також втратив свій бізнес через обман партнера. Крістіан змушений закрити картинну галерею через відсутність грошей. Тоді він виживає тільки за рахунок допомоги своїх друзів.ухи Діор користуються величезною популярністю серед людей, які в усьому хочуть висловлювати свій високий статус. Духи Dior - це показник гарного смаку і вишуканості. Засновником бренду, що випускає ці чудові духи був Крістіан Діор, який знав про те, що в майбутньому його чекає успіх, ще в 14-річному віці.

Тоді ворожка сказала хлопчикові, що в житті його чекає слава і популярність, яку принесуть жінки. Cavallier, Jean Martel, Florence Idier, Nathalie Lorson, Francois Demachy, Thierry Wasser , Olivier Polge, Francis Kurkdjian, Jean-Louis Sieuzac, Nejla Barbir, Dominique Ropion, Olivier Cresp, Jean-Pierre Bethouart, Michel Almairac, Bertrand Duchaufour, Louise Turner, Olivier Gillotin, Olivier Pescheux, Nathalie Gracia-Cetto, Carlos Vinals, Calice Becker, Annick Menardo, François Demachy, Jean Carles, Christine Nagel, Edouard Flechier і Carlos Benaim.

диор саваж тестер

Однак перш ніж зійти на п'єдестал успіху, створюючи всілякі аромати, туш, помади, Dior втратить абсолютно все, що є у нього в житті. Тоді він лише розсміявся на слова ворожки. Молода людина виховувався в досить забезпеченій сім'ї, тому він і уявити собі не міг, що коли-небудь залишиться без засобів до існування.
 

Для того щоб уникнути покупки підробленого товару, рекомендуємо вам купувати аромати через інтернет-магазини, де можна прочитати відгуки на Діор парфум. Крім того, на туалетну воду Dior ціна значно нижча, ніж в магазинах вашого міста.

Сьогодні духи Діор і чоловічі і жіночі користуються особливою популярністю у шанувальників парфумерії високої якості. Аромат парфумів Крістіан Діор символізують високий статус людини, яка воліє цю парфумерію в громадському житті. Через величезної кількості підробленого товару, присутнього на ринку парфумерної індустрії, багато людей задаються питанням: де купити Діор у Києві?

Офіційний сайт Діор (Dior): www.dior.com

Якщо ви шукаєте особливий аромат, здатний підкреслити Ваш природний шарм і елегантність, пропонуємо купити духи Christian Dior. Чуттєві парфуми даного бренду зачаровують своєю розкішшю, спокушають, розбурхують уяву неповторним поєднанням нот. При цьому кожен парфум Крістіан Діор (Київ) унікальний, не схожий ні на один інший. Як говорив сам Крістіан Діор, парфум - це відтінок індивідуальності, завершальний штрих образу.

Саме тому в колекціях бренду є аромати під будь-який образ - молодий кокетки або елегантною бізнес-леді, солідної ділової чоловіки, палкого юнака чи брутального мачо. Цікавим є той факт, що спочатку всі аромати створювалися саме під певний наряд з колекції дизайнера. За його словами, досить відкрити флакончик аромату, щоб в уяву з'явилися його моделі одягу.

Чудова парфумерія Christian Dior вперше була представлена ​​публіці в 1947 році у вигляді відверто жіночного аромату Miss Dior. Його спокусливий квітково-шипровий аромат був досить незвичайним для того часу, ніж, безумовно, привернув увагу до марки. Слідом за першим ароматом класичний ряд «діоровского» духів поступово формували Diorella Dioressencе, Diorama, Diorissimo, створені за життя Крістіана Діора.

Флакони цих ароматів виконані у фірмовому стилі великого дизайнера: атласні стрічки, медальйони в стилі Людовика XVI, фактурна папір. Сьогодні купити парфуми Christian Dior зможе будь-хто, навіть найдосвідченіший шанувальник найвишуканіших ароматів.

Christian Dior - це один з небагатьох брендів, що існують поза часом і вікових груп. Розкішна парфумерія Крістіан Діор (духи, парфумована, туалетна вода) відрізняється ексклюзивними поєднаннями нот і чудовою стійкістю. Витончені флакончики таять в собі запахи на будь-який випадок життя: повсякденні, вечірні, денні, спортивні, романтичні і т. Д. Так, туалетна вода Крістіан Діор Addict 2 Eau Fraiche з ніжним квітковим ароматом - прекрасний варіант для побачень. У ній відчувається свіжість, безтурботність, легкість.

Ви незалежна жінка, яка у всьому звикла покладатися тільки на себе?

Тоді вам однозначно варто спробувати аромат Addict. Addict - це духи, які уособлюють свободу, свободу дій, вибору, емоцій.

Запашний шлейф даного парфуму, немов яскравий спалах, залишається в пам'яті надовго. Продукція, що випускається Christian Dior парфумерія для чоловіків представлена ​​в колекціях такою ж різноманітністю позицій: благородний, деревне Dune pour Homme, свіжий, спортивний Dior Homme Sport 2012 вишуканий деревно-квітковий Dior Homme, повсякденний, що заряджає енергією Dior Higher Energy - а який аромат виберете Ви? Пропонуємо Вам ознайомитися з легендарною маркою, купивши розкішні парфуми Крістіан Діор.

диор самер

У нашому асортименті представлені найпопулярніші колекції - все аромати є оригінальною сертифікованою продукцією. Замовити вподобаний аромат можна прямо на сайті або по одному з вказаних телефонів.