Работаем:
Отправки с Киева в день заказа
Понедельник - Пятница: 10:00-18:00
Суббота - Воскресенье: 10:00-15:00
Категории

Amouage

Amouage

Парфумерний будинок Amouage був заснований в 1983 році старшим принцом Омана королівської сім'ї Його Високістю Саїдом Хамадом бен Хамуд аль Бусаїді. Перший аромат Amouage "Gold" був створений легендарним французьким парфумером Гі Робером, автором багатьох знаменитих шедеврів таких, як Hermès Caleche і Dioressence. Gold протягом 25 років був бестселером Amouage. Створення ароматів Amouage здійснюється в кілька складних етапів. Коли з'являється ідея нового парфуму в штаб-квартирі Amouage в Лондоні під керівництвом креативного директора Крістофера Чонга створюється бриф.

Потім творче завдання направляється в Грасс, де французькі парфумери-професіонали працюють над створенням оригінальних формул для потенційної новинки. Готові зразки розглядаються і тестуються першими особами будинку. Там же, в Грассі, в парфумерної столиці світу, за обраною формулою створюється парфумерна композиція.

Потім аромат відправляється в Оман, де в фабричних умовах проходить всі технічні етапи, включаючи вистоювання, яке триває до восьми тижнів. Базовими інгредієнтами духів Amouage часто стають срібний ладан, мирра і скеляста троянда. Аромати пустельній землі Амана, в яких полягає її багатовікове спадщина, завойовують величезну популярність в сучасному світі. Вони набувають звання найдорожчих парфумів у світі, які волають високих оцінок не за упаковку, а багаті зміст. У нас Ви можете купити духи Амуаж в Києві з доставкою по всій Україні.

Ми гарантуємо високу якість нашої парфумерії.

Отображение:
Amouage Memoir  men 100 мл
На основе 0 отзывов.
315грн.
Amouage Memoir  men (Амуаж мемоир мен) 100 мл Линия Amouage была запущена в начале 1980-х го..
Мужская парфюмированная вода Amouage Honour 100 мл
На основе 0 отзывов.
330грн.
Amouage Honour Man edp 100 ml (Амуаж хонор мен) Amouage Honour Man - новый древесный аромат для м..
Мужская парфюмированная вода Amouage Interlude
На основе 0 отзывов.
360грн.
Мужская парфюмированная вода Amouage Interlude 100 мл (Амуаж интерлюд) Эта непревзойденная п..
Мужская парфюмированная вода Amouage Reflection
На основе 0 отзывов.
325грн.
Amouage Reflection Man (Амуаж рефлекшн мен) 100 мл Характеристики Amouage Reflection Man ..
Новости -
Новости
04.06.2019
04.06.2019
26.05.2019
12.04.2019