Работаем:
Отправки с Киева в день заказа
Понедельник - Пятница: 10:00-18:00
Суббота - Воскресенье: 10:00-15:00
Категории

BYREDO

BYREDO

Описание бренда парфюмерии BYREDO (Байредо)

Бренд Байредо зародився в столиці Швеції - Стокгольм близько одинадцяти років назад. Творцем марки став спортсмен Бен Горхем. Він вирішив співпрацювати з одними з кращих парфумерів світу, а також знайшов свій, абсолютно новий підхід до створення парфумів. Саме тому духи даного бренду - це нове відкриття в європейській парфумерії.

Спочатку компанія виробляла ароматичні свічки і наповнення для них. Причому, свічки були представлені в широкому асортименті, з різними приємними запахами. Продукція користувалася попитом завдяки високій якості, аромати навіювали романтичний настрій, розслаблювали і дозволяли відпочити своїм власникам.

Особливий попит був напередодні різних свят. Найперші духи Байредо був створений трохи менше десяти років тому. Аромат з східно-пряними нотами був названий "Chembur" в честь містечка, розташованого в Індії. Духи були створені для чоловіків і жінок. Взагалі, велика частина всіх парфумів бренду є універсальною, тобто унісекс. Але є і варіанти тільки для прекрасних представниць або для сильної половини. Наприклад, парфуми "Бауделаір Байредо" - для чоловіків і "Бланше Байредо" - для жінок, які були створені через рік, після першого випущеного парфуму.

Марка швидко почала набирати популярність, тому крім поодиноких парфумів стали з'являтися колекції духів. Такі як, наприклад, "Eau De Cologne" - нечисленна лінія духів, яка відрізнялася витягнутої формою флаконів. Лінійка класичних парфумів у флаконах стилю мінімалізм з прозорим бутильков і чорною кришкою.

Колекція "Night Veil Collection", що відрізняється чорними флаконами і "Oliver Peoples & Byredo" - обмежена лінійка літніх парфумів і сонцезахисних окулярів. Парфуми від Байредо називають магічними, в них закохуються з першого погляду і з першої краплі. Користуватися такими парфумами - це значить поважати і любити себе.

Отображение:
Тестер Byredo Black Saffron 100 мл
На основе 0 отзывов.
465грн.
Описание Byredo Black Saffron (Тестер Байредо Блек Сафрон) Шведский парфюмерной дом Byredo выпуст..
Новости -
Новости
04.06.2019
04.06.2019
26.05.2019
12.04.2019